Понеділок, 18 Жовтня, 2021
No menu items!

Приклад рекламного баннеру

У школах Львова запровадили пілотний проєкт, під час якого учні навчаються стоячи

Зараз читають

ДСНС: За тиждень вогонь забрав життя 32 людей в Україні

Протягом минулого тижня (з 11.10 по 17.10) на водних об'єктах України загинули 7 осіб, під час пожеж - 32...

Сьогодні – Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Сьогодні відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році.Щороку сотні тисяч чоловіків, жінок і дітей...

Сьогодні відбудеться брифінг Вітренка щодо сертифікації Nord Stream 2

У понеділок, 18 жовтня, о 15.00 відбудеться брифінг голови правління НАК "Нафтогаз України" Юрія Вітренка на тему "Сертифікація оператора...

У трьох школах Львова встановили інноваційні парти, за якими можна працювати стоячи і сидячи. Це дасть змогу дітям менше втомлюватися від сидіння і сконцентрувати увагу.

Про це під час презентації повідомив керівник проєкту «Дамо дитині рухатись» Богдан Цюваник, повідомляє Новини як на долоні.

у Львові пілотний проєкт втілюється на базі трьох навчальних закладів: у школі №31, ліцеї ім. В. Стуса та ліцеї №52 ім. М. Лобачевського. Зараз вона діє лише у перших класах, однак ДДР приймає заявки й від вчителів чи батьків старших учнів. Кожних 15 хв. учні змінюють своє положення із сидячого на стояче та навпаки. Така зміна поз займає менш як одну хвилину і зовсім не перешкоджає навчальному процесу.

Вчителі та ініціатори проєкту в жодному випадку не змушують дітей весь час стояти, а лише рекомендують регулярно змінювати свою позу і створюють для цього відповідні умови в навчальних класах.

Пілотний проєкт відбувається під наглядом медиків із медичних центрів «Інново» та «Гайдук Педіатрія». Першачки з пілотних класів проходять медичне обстеження у вересні-жовтні й аналогічний огляд відбудеться в кінці навчального року.

Крім цього, впродовж навчання проводитимуться регулярні тестування уваги та пам’яті учнів, а також умов їхньої життєдіяльності. Парти-конторки залишаться з дітьми до 11-го класу, тож за потреби дослідження будуть продовжуватися й надалі.

Також слідкуйте за  Новини як на долоні у Facebook

ФОТО:  проєкту «Дамо дитині рухатись»

Приклад рекламного баннеру

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Приклад рекламного баннеру

Останні новини

ДСНС: За тиждень вогонь забрав життя 32 людей в Україні

Протягом минулого тижня (з 11.10 по 17.10) на водних об'єктах України загинули 7 осіб, під час пожеж - 32...

Більше новин

Приклад рекламного баннеру