Неділя, 23 Січня, 2022
No menu items!

Приклад рекламного баннеру

Переговори з Росією наразі не дали практичних результатів

Зараз читають

Два раунди переговорів з Російською Федерацією, які вже відбулися у Женеві та Брюсселі, поки що не мають практичних результатів, і Вашингтон ще не знає остаточних намірів Кремля.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це під час онлайн-дискусії Київського безпекового форуму “Переговори Захід vs Росія: чи вдасться зупинити новий напад Кремля?” заявила заступниця директора Центру Євразії Атлантичної Ради (США) Мелінда Гарінґ, передає Новини як на долоні.

“Чи є якісь практичні результати (від зустрічей, що відбулися — ред.)? Поки що ні. Добре говорити, вести діалог, але поки що ніяких проривів не було. Я думаю, що було дуже неправильно з боку Вашингтону не вимагати деескалації до переговорів з Росією. Це треба було зробити заздалегідь”, – наголосила Гарінґ.

Вона також відзначила, що Вашингтон не знає остаточних намірів Путіна, водночас не можна сказати, що війна неминуча.

“Вашингтон ще не знає остаточних намірів Путіна. Вимоги Москви – це те, над чим ми маємо пильнувати, оскільки їхні вимоги є безперспективними для Заходу. Вони наполягають, щоб НАТО не включало ніяких нових членів. Чи означає це, що війна неминуча? Ні, не обов’язково. Це можливо, але не є неминучим”, – вважає Гарінґ.

Заступниця директора Центру Євразії Атлантичної Ради відзначила, що кількість російських військ біля кордонів України може зрости зі 125 тисяч до 175 тисяч, і це свідчить про можливість широкомасштабної агресії, однак рішення про її початок залежатиме лише від Путіна.

Гарінґ також наголосила, що успіх російської дипломатії наразі багато у чому залежатиме від того, на скільки країни Заходу приймуть ультиматум РФ.

Також слідкуйте за  Новини як на долоні у Facebook та Telegram

ФОТО: Інститут Горшеніна

Приклад рекламного баннеру

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Приклад рекламного баннеру

Останні новини

ФОПи можуть подати декларацію у «Дії»

У застосунку Дія відсьогодні фізичні особи-підприємці 1-3 груп можуть подати річну декларацію. Як передає Укрінформ, про це повідомив віцепрем'єр-міністр -...

Більше новин

Приклад рекламного баннеру