Неділя, 23 Січня, 2022
No menu items!

Приклад рекламного баннеру

Обмеження щодо олігархів мають поширювались і за межі України,- Зеленський

Зараз читають

Президент України Володимир Зеленський на засіданні РНБО 30 грудня доручив відпрацювати механізм взаємодії з міжнародними та іноземними партнерами для того, щоб статус олігарха та пов’язані з ним обмеження не залишалися виключно в межах країни.

Про це в ефірі телеканалу “Рада” заявив міністр юстиції Денис Малюська, передає Новини як на долоні.

“Одне з завдань, яке поставив президент на останньому засіданні РНБО – це відпрацювати механізм взаємодії з нашими міжнародними та іноземними партнерами з тим, щоб статус цей олігарха та обмеження не залишалися виключно в межах нашої країни. Тобто, щоб наші партнери також реагували, так само встановлювали додаткові контролі щодо активів і діяльності таких осіб за кордоном. Ми над цим будемо працювати”, – сказав він.

За словами Малюськи, статус олігарха «автоматом» призведе до проблем для ведення бізнесу за кордоном. Однак міністр наголосив на тому, що Україна хоче, аби це було закріплено на рівні документів.

«Опір великий, війна не закінчилася. Ще є кілька рубежів захисту, які, очевидно, будуть задіяні олігархами. Але поки нічого непрогнозованого не сталося, вони не вигадали чогось такого, чого ми заздалегідь не очікували», – зазначив він.

Також слідкуйте за  Новини як на долоні у Facebook та Telegram

ФОТО: з вільних джерел

Приклад рекламного баннеру

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Приклад рекламного баннеру

Останні новини

ФОПи можуть подати декларацію у «Дії»

У застосунку Дія відсьогодні фізичні особи-підприємці 1-3 груп можуть подати річну декларацію. Як передає Укрінформ, про це повідомив віцепрем'єр-міністр -...

Більше новин

Приклад рекламного баннеру