Понеділок, 18 Жовтня, 2021
No menu items!

Приклад рекламного баннеру

Найбільшу кількість отруєнь чадним газом спричиняє порушення тяги димохода

Зараз читають

ДСНС: За тиждень вогонь забрав життя 32 людей в Україні

Протягом минулого тижня (з 11.10 по 17.10) на водних об'єктах України загинули 7 осіб, під час пожеж - 32...

Сьогодні – Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Сьогодні відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році.Щороку сотні тисяч чоловіків, жінок і дітей...

Сьогодні відбудеться брифінг Вітренка щодо сертифікації Nord Stream 2

У понеділок, 18 жовтня, о 15.00 відбудеться брифінг голови правління НАК "Нафтогаз України" Юрія Вітренка на тему "Сертифікація оператора...

Більшість нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом, відбувається через порушення абонентами умов безпечної експлуатації газових приладів та пічного опалення, але найбільшу кількість отруєнь чадним газом спричиняє саме порушення тяги.

Інформує Новини як на долоні.

Від правильної роботи димоходів та вентиляційних каналів безпосередньо залежить наше здоров’я та наших близьких.

Слід особливо пильними бути користувачам газових приладів з відводом продуктів згорання в димоходи – котлів та водонагрівачів.

Громадяни повинні дотримуватися правил пожежно-газової безпеки і не встановлювати супутникові антени на оголовках димовентиляційних каналів. Адже супутникова антена закриває оголовок димовентиляційних каналів і створює ефект зворотної тяги. Крім того, при сильному потоці вітру антена вібрує і руйнує оголовок. Відповідно, таке порушення правил безпеки може призвести до засмічення каналів, затримці чадного газу в них і, як наслідок, потрапляння його до квартири.

При несправних димоходах та вентиляційних каналах шкідливі продукти горіння замість того, щоб виводитися назовні, накопичуються в приміщенні, тож система димових і вентиляційних каналів завжди повинна бути цілою та справною. Для цього її треба періодично обстежувати, а у разі необхідності прочищати і ремонтувати.

Димові канали опалювальних печей, ємкісних водонагрівачів для опалення і опалювальних котлів, які працюють сезонно, мають перевірятися один раз на рік, перед початком опалювального сезону. Якщо такі прилади працюють цілий рік – двічі на рік (навесні і восени).

Димові канали опалювально-варильних печей – не рідше одного разу на шість місяців (навесні і восени).

Відповідно до Правил безпеки систем газопостачання, відповідальність за стан димових та вентиляційних каналів у житлових будинках покладається на керівників ЖЕО, в об’єднаннях співвласників багатоквартирних будинків – на голову ОСББ, а у приватних будинках – на їх власників. Щоб акти перевірки були своєчасно надані до газового господарства, також має подбати власник.

Контроль за проведенням перевірок стану димових і вентиляційних каналів повинні забезпечувати КП СМР «ЖЕО», керівники ОСББ та власники будинків.

Витрати на прочистку димових та вентиляційних каналів оплачуються споживачами самостійно відповідно до угоди із спеціалізованими організаціями.

Також слідкуйте за  Новини як на долоні у Facebook

ФОТО: ілюстративне

Приклад рекламного баннеру

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Приклад рекламного баннеру

Останні новини

ДСНС: За тиждень вогонь забрав життя 32 людей в Україні

Протягом минулого тижня (з 11.10 по 17.10) на водних об'єктах України загинули 7 осіб, під час пожеж - 32...

Більше новин

Приклад рекламного баннеру