Неділя, 23 Січня, 2022
No menu items!

Приклад рекламного баннеру

Львівщина у п’ятірці областей з найвищим рівнем трудової міграції

Зараз читають

В Україні найбільше трудових мігрантів, які працюють за кордоном, походять із Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Херсонської та Львівської областей.

Про такі результати дослідження щодо питань міграції і торгівлі людьми, а також інших форм експлуатації мігрантів, проведеного у 2021 році, повідомила на брифінгу в Укрінформі представниця Міжнародної організації з міграції в Україні Ірина Мидловець, передає Новини як на долоні.

“Найбільше зовнішніх трудових мігрантів походять із Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Херсонської та Львівської областей. При цьому Закарпатська область також показує найвищий рівень потенційної трудової міграції — 30% опитаних респондентів зазначили, що вже знайшли або планують знайти найближчим часом роботу за кордоном”, – розповіла Мидловець.

За її словами, найвища частка тих, хто ніколи б не хотів працювати за кордоном, у Київській області – 65% опитаних.

Говорячи про масштаби міграції, експертка зауважила, що МОМ в Україні побачила тенденцію зростання оціночної кількості трудових мігрантів: “Зараз це десь 1 мільйон 167 тисяч осіб, тоді як у 2019 році це був 1 мільйон 51 тисяча осіб. Тобто ми спостерігаємо зростання на 11%. Зі зростанням масштабів зовнішньої трудової міграції ми бачимо зростання і частки тих, хто працює неофіційно за кордоном: з 30% у 2019 році – до 42, 2% у 2021 році”.

Також слідкуйте за  Новини як на долоні у Facebook та Telegram

ФОТО: ілюстративне

Приклад рекламного баннеру

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Приклад рекламного баннеру

Останні новини

ФОПи можуть подати декларацію у «Дії»

У застосунку Дія відсьогодні фізичні особи-підприємці 1-3 груп можуть подати річну декларацію. Як передає Укрінформ, про це повідомив віцепрем'єр-міністр -...

Більше новин

Приклад рекламного баннеру