Понеділок, 6 Грудня, 2021
No menu items!

Приклад рекламного баннеру

КП «Дрогобичтеплоенерго»: Затверджено новий тариф на теплову енергію

Зараз читають

Поради лікаря: Після перенесеної “корони” не бігти, але і не лежати”

Так загалом можна охарактеризувати принципи життя відразу після перенесеної «корони». Укрінформ зібрав поради досвідчених лікарів. Передає Новини як на долоні. Після...

У Львові на 102-му році життя померла зв’язкова Шухевича Ольга Ільків

У Львові на 102-му році життя померла Ольга Ільків, зв'язкова головнокомандувача Української повстанської армії Романа Шухевича. Як інформує Новини як...

На Донеччині СБУ затримала бойовика «ДНР» зі штурмового підрозділу «Сомалі»

Найманця РФ, який входив до складу штурмового підрозділу НЗФ т.зв. "ДНР", затримано у Донецькій області. Про це інформує Новини як...

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, – тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Передає Новини як на долоні з посиланням на сайт Дрогобицької міської ради.

Якщо держава не врегулює ситуацію та не компенсує створену на сьогоднішній день різницю в тарифах, – громади тонутимуть в багатомільйонних боргах.

Наразі єдиним існуючим документом – є меморандум, яким держава зобов’язалась компенсувати різницю в тарифі для населення, шляхом збільшення на 4% надходжень до місцевих бюджетів від сплати ПДФО.

Таким чином для споживача категорії населення тариф поки залишається незмінним і становить 1988,18 грн/Гкал. Однак меморандум – це лише наміри, такий вид документу не має юридичної сили і не може гарантувати виконання зобов’язань з боку держави.

В разі відсутності компенсації різниці, – тариф для населення також доведеться переглядати.

Що ж стосується тарифу на газ для бюджетних установ – тут ситуація просто плачевна. Якщо минулого опалювального сезону тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб бюджетних установ був затверджений на рівні 2655,67 грн/Гкал, – то зараз його вимушено підвищують до 4400 грн/Гкал. Тобто зростання тарифу для бюджетних установ складає 66%.

При цьому вартість природного газу в попередньому тарифі, разом з транспортуванням та розподілом його, складала 9488,7 грн/тис.м3, а в затвердженому тарифі на опалювальний сезон 2021-22рр – 18 391,5 грн/ тис.м3 (в тому числі вартість розподілу природного газу АТ «Львівгаз» – 2000 грн/тис. м3). Тобто ціна газу з транспортуванням та розподілом зросла на 94% і про жодну компенсацію державним бюджетом теплопостачальним підприємствам, в разі збереження попереднього тарифу, для бюджетних установ поки мови не йде.

Рішення виконкому вступає в силу з дня його опублікування.

Враховуючи прогнозовану високу температуру повітря на наступний тиждень, в межах 15-20 С, – опалювальний сезон найбільш ймовірно розпочнеться 25-27 жовтня.

На сьогодні готується розпорядження міського голови про початок опалювального сезону з 18 жовтня у бюджетних установах, які забезпечуються теплопостачанням від котелень, що виробляють тепло на альтернативних видах палива.

Також слідкуйте за  Новини як на долоні у Facebook

ФОТО: ілюстративне

Приклад рекламного баннеру

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Приклад рекламного баннеру

Останні новини

Поради лікаря: Після перенесеної “корони” не бігти, але і не лежати”

Так загалом можна охарактеризувати принципи життя відразу після перенесеної «корони». Укрінформ зібрав поради досвідчених лікарів. Передає Новини як на долоні. Після...

Більше новин

Приклад рекламного баннеру