Неділя, 23 Січня, 2022
No menu items!

Приклад рекламного баннеру

641 млн грн надійшов у держбюджет від приватизації державного майна на Львівщині

Зараз читають

Торік у Львівській області приватизували 17 об’єктів, до державного бюджету від приватизації скерували понад 641, 3 млн грн.

Передає Новини як на долоні з посиланням на пресслужбу ЛОДА.

Серед об’єктів:

Окреме майно «Львівської виправної колонії (№ 48)» по вул. Хуторівка, 2, продали 3 червня на аукціоні, (стартова ціна – 132,674 млн грн, зросла у майже 3 рази до 377,5 млн грн).
Окреме майно «Львівської виправної колонії (№ 48)» по вул. Хуторівка, 4, продали 3 червня на аукціоні (стартова ціна – 3,386 млн грн зросла у понад 8 разів до 30 млн грн).
Рава-Руський спиртзавод продали 14 травня (стартова ціна зросла з 27,7 млн грн до 31,7 млн грн).

Як повідомили у департаменті економічної політики, на сьогодні в Україні понад 3600 державних підприємств, якими керують 96 органів управління. Близько 1000 – непрацюючі, які вже можна лише ліквідувати, борги перевищують вартість.

Зазначимо, найближчий аукціон об’єктів приватизації заплановано на 15 лютого. Це Окреме майно Вузлівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт зі стартовою ціною 10, 5 млн грн.

Також слідкуйте за  Новини як на долоні у Facebook та Telegram

ФОТО: ілюстративне

Приклад рекламного баннеру

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Приклад рекламного баннеру

Останні новини

ФОПи можуть подати декларацію у «Дії»

У застосунку Дія відсьогодні фізичні особи-підприємці 1-3 груп можуть подати річну декларацію. Як передає Укрінформ, про це повідомив віцепрем'єр-міністр -...

Більше новин

Приклад рекламного баннеру